Држава Град Населба Од

Закуп Продажба
Тип на објект
m2
(
мин
)
m2
(
макс
)
Цена
(
макс
)
EUR
Ексклузивни понуди
кон оглас
веб страна
Спонзорирани огласи
Продавам 2 Апартмани во Дојран

Продавам два апартмани во новата населба Карач во Дојран, на 150 м и со погледна на Езеро, За двата Апартмани има имотни листови како и за дворот вк...
Локација Дојран, Дојран
Површина 64 m2
0 €
Тип Стан Населба Дојран Површина 64 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен Простор во строг центар на Скопје мал ринг,со сопствен влез,и убав дел за рекламиранје,Просторот ке биде целосно реновиран,во прилог...
Локација Скопје, Центар
Површина 379 m2
2.500 €
Тип Деловен простор Населба Центар Површина 379 m2 Месечна цена 2500 €
Продажна цена 0 €
Продавам-менувам стан за помал

Продавам стан или менувам за помал, на 2кат од6 ката,се продава и со вградена кујна и плакари,поставеност -југоисток,има подрум 6м2,во близината сите...
Локација Скопје, Ново лисиче
Површина 80 m2
75.000 €
Тип Стан Населба Ново лисиче Површина 80 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 75000 €
Продажба на куќа во Брач

ВО ХРВАТСКА НА БРАЧ, НА ПРВА ЛИНИЈА 30М ОД ПЛАЖА. КУЌА/АПАРТМАНИ(можност за продажба на цела куќа или одделни апартмани во куќата). Куќата е модерно...
Локација Скопје, Центар
Површина 156 m2
0 €
Тип Куќа Населба Центар Површина 156 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
Најнови огласи
24.05.2016
plac

prodava plac na glavna ulica vo Miladinovci karshi skoloto komplet dokumentu..cena po dogovor ITNO
Локација Скопје, Илинден | Површина 1057 m2
80.000 €
Тип Плац Населба Илинден Површина 1057 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 80000 €
20.05.2016
Стан на приземје во Кисела Вода – 57

Се продава стан на приземје во Кисела Вода (наспроти Општината) со површина од 57 м2 со балкун од 4 м2 и визба од 10 м2. Станот има дневна со клима и балкун, кујна со трпезарија, спална со голем вграден плакар, остава и купатило кое е целосно реновирано со проточен бојлер и затворена туш кабина. ...
Локација Скопје, Кисела вода | Површина 57 m2
52.000 €
Тип Стан Населба Кисела вода Површина 57 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 52000 €
25.04.2016
Плац со стара куќа на Водно

Плац со имотен лист од 370 м2 со стара куќа од 160м2. Според новиот предлог Дуп(во фаза на донесување) маркицата за градба е 216м2 (856м2 бруто) п+2+пк.
Локација Скопје, Црниче | Површина 370 m2
0 €
Тип Плац Населба Црниче Површина 370 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
20.04.2016
Се продава куќа во нас. К.Вода

Се продава куќа во населба К.Вода кај последна 4ка на одлицна локација,куќата е 210м2 со двор од 200м2,нова со два посебни влеза,на два спрата каде на горниот спрат има два посебни стана со посебен влез,веднаш вселива со сопствено парно и можност за доградба. цена 240 000 евра со можност за договор.
Локација Скопје, 11 октомври | Површина 0 m2
0 €
Тип Куќа Населба 11 октомври Површина 0 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
20.04.2016
Се продава стан од 48м2 во Расадник К

Се продава стан од 48м2 во Расадник К.Вода, во втората зградата на БОРТАС, веднаш до градинката. Ориентација Исток – Југ. Станот има ходник, купатило , дневна со кујна и трпезарија , една спална соба и балкон, на 7/7 кат , има лифт до 7 кат, марка шиндлер дигитален. Цена : 40 000 евра. Контакт –...
Локација Скопје, Кисела вода | Површина 48 m2
40.000 €
Тип Стан Населба Кисела вода Површина 48 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 40000 €
10.04.2016
Se prodava dvosoben stan vi Centar

Se prodava dvosoben Stan od 68 m2(62+6) so edna pogolema spalna sina vo Debar maalo. 071 236 009
Локација Скопје, Центар | Површина 68 m2
75.000 €
Тип Стан Населба Центар Површина 68 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 75000 €