Држава Град Населба Од

Закуп Продажба
Тип на објект
m2
(
мин
)
m2
(
макс
)
Цена
(
макс
)
EUR
Ексклузивни понуди
веб страна
Спонзорирани огласи
Продавам 2 Апартмани во Дојран

Продавам еден апартман во новата населба Карач во Дојран, на 150 м и со погледна на Езеро, За Апартманот има имотн лист како и за дворот вкупно по ...
Локација Дојран, Дојран
Површина 34 m2
0 €
Тип Стан Населба Дојран Површина 34 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
Продавам-менувам стан за помал

Продавам стан или менувам за помал, на 2кат од6 ката,се продава и со вградена кујна и плакари,поставеност -југоисток,има подрум 6м2,во близината сите...
Локација Скопје, Ново лисиче
Површина 80 m2
75.000 €
Тип Стан Населба Ново лисиче Површина 80 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 75000 €
Најнови огласи
23.05.2017
prodavam stan

prodavam stan vo topansko karsi marketot princ so dve terasi e (imaat moznost za prosiruvanje) ima podrum i moznost za podiganje sprat.pred edna godina e staveno stiropor izolacija.
Локација Скопје, Чаир | Површина 83 m2
48.000 €
Тип Стан Населба Чаир Површина 83 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 48000 €
23.05.2017
IZDAVAM NOV DUKJAN 23m2 VO CENTAR.

SE IZDAVA DUKAN 23 m2 NA ODLICNA LOKACIJA VEDNAS VSELIV NOV. ODLICEN ZA POVEKE NAMENI.
Локација Скопје, Центар | Површина 23 m2
1 €
Тип Деловен простор Населба Центар Површина 23 m2 Месечна цена 1 €
Продажна цена 0 €
21.04.2017
Se prodava stan vo Vlae, povolno!

Itno se prodava stan vo Vlae poradi zaminuvanje vo stranstvo. Povrsina 132 m2 so dvor. ima salonski del i tri sobi, dve kupatila i wc. Moderno opremen, so vgradeni plakari, komforen i na mirna lokacija. Moze i kompletno opremen. Cena po dogovor.
Локација Скопје, Влае | Површина 132 m2
1 €
Тип Стан Населба Влае Површина 132 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 1 €
12.04.2017
Се продава двособен стан во Центар

Се продава двособен стан во Дебар маало со една поголема спална соба, дневна, трпезарија, кујна, купатило и подрум
Локација Скопје, Дебар маало | Површина 68 m2
75.000 €
Тип Стан Населба Дебар маало Површина 68 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 75000 €
5.04.2017
Se prodava plac

Se prodava plac vo naselba Vlae opstina Karpos so povrsina od 439m2 so dozvola za gradba ,plateni komunalii ,i e pogoden za gradenje na kukja i drugi investicii.Kontakt 075301831.
Локација Скопје, Порта влае | Површина 439 m2
100.000 €
Тип Плац Населба Порта влае Површина 439 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 100000 €
16.03.2017
kuka vo pintija

kuka so dvorno mesto (moze i zamena za stan)
Локација Скопје, Пинтија | Површина 90 m2
50.000 €
Тип Куќа Населба Пинтија Површина 90 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 50000 €